• +371 25678749
  • JLIB_HTML_CLOAKING

Vacancies

CMB Ltd. is an engineering competence centre with 12 years of experience in providing multi-disciplinary engineering services from planning stage to a commissioned building. CMB is one of the leading companies in the field of expert-examination of design and buildings, architectural and technical design, construction supervision and process management, energy efficiency and sustainable construction solutions.

Professional staff is the basis for our service quality and long-term cooperation with clients. We are a fast-growing company with a dynamic working environment willing to attract talented specialists. If you are ready for a professional challenge, send an application letter and a CV with a list of projects and duties performed by e-mail: cmb@cmb.lv

BŪVUZRAUGS

 Prasības kandidātam:

  • spēkā esošs sertifikāts ēku būvuzraudzībā
  • pieredze profesijā un atbilstošu standartu un normatīvu pārzināšana
  • precizitāte, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta
  • spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, strādāt komandā un pieņemt lēmumus
  • labas datorprasmes (MS Office)
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

 INŽENIERTĪKLU BŪVUZRAUGS

  • spēkā esošs sertifikāts iekšējo un/ vai ārējo tīklu būvuzraudzībā

 Mēs piedāvājam:

  • atbalstu zināšanu un prasmju attīstīšanai un kvalifikācijas celšanai
  • konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • interesantu un dinamisku darbu profesionālā komandā

 Ja šis izaicinājums ir Tevi uzrunājis, lūdzam CV un informāciju ar objektu sarakstu, iekļaujot galvenos pienākumus, sūtīt ar norādi „Būvuzraugs” uz e-pastu: cmb@cmb.lv

Modal-image

Būvinženieris – konstruktors

Darba pienākumi:

  • būvkonstrukciju sadaļas izstrāde un vadība
  • tehniķa darba organizēšana
  • būvprojektu ekspertīzes asistēšana

  • reāla spēja strādāt komandā un lielā kolektīvā
  • pašdisciplīna, spēja plānot un organizēt savu un tehniķa darbu
  • izcila būvniecības jomu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana
  • 100% atbildības sajūta

Kandidāta kvalifikācija:

  • atbilstoša izglītība un darba pieredze
  • intervijā uzrādīt izstrādātu BK sadaļu
  • programmu prasmes: Autocad un Revit, AxisVM vai Autodesk Robot, Word un XLS

  • dalību pieredzējušā būvinženieru birojā
  • patīkamu un radošu darba vidi mūsu jaunajā birojā
  • stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu
  • profesionālas apmācības un karjeras izaugsmes iespējas

Ja šis izaicinājums ir Tevi uzrunājis, lūdzam CV un informāciju ar objektu sarakstu, iekļaujot galvenos pienākumus, sūtīt ar norādi „Būvinženieris - konstruktors” uz e-pastu: cmb@cmb.lv.

SIA CMB ir inženieru kompetences centrs ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi daudznozaru inženiertehnisko pakalpojumu sniegšanā no būvniecības ieceres līdz gatavai būvei. CMB ir viens no vadošajiem uzņēmumiem būvju un būvprojektu ekspertīzes veikšanā, būvprojektēšanā, būvuzraudzībā, būvprocesa vadības, energoefektivitātes un ilgtspējīgas būvniecības risinājumu izstrādē.

Profesionāli darbinieki ir pamats mūsu pakalpojuma kvalitātei un ilgtermiņa sadarbībai ar klientu. Esam strauji augošs uzņēmums ar dinamisku darba vidi, kas vēlas piesaistīt talantīgus speciālistus. Ja esi gatavs profesionālam izaicinājumam, sūti motivācijas vēstuli un CV ar objektu sarakstu un veiktajiem pienākumiem uz e-pastu: cmb@cmb.lv.

Modal-image

Contacts

Ventspils iela 48, Riga, LV-1002
+ 371 25678749
cmb@cmb.lv

Receive news