10.11.2017.

CMB vadītājs turpmāk vadīs Latvijas Būvniecības padomi

ArtisKā informē Ekonomikas ministrija, šā gada 9.novembrī būvniecības nozares nevalstisko un profesionālo organizāciju pārstāvji ievēlēja jaunu Latvijas Būvniecības padomi.
 

Par padomes priekšsēdētāju ievēlēts Latvijas Būvinženieru savienības valdes loceklis un SIA “CMB” vadītājs Artis Dzirkalis. Par padomes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomes valdes priekšsēdētājs Gints Miķelsons.

Padomē ievēlēti arī pārstāvji no Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras, Latvijas ceļu būvētāja, Latvijas Ģeotehniķu savienības, Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas, Latvijas Būvuzņēmēju partnerības, Latvijas Būvnieku asociācijas, Būvmateriālu ražotāju asociācijas, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru  savienības, Latvijas būvinspektoru un būvuzraugu asociācijas, Latvijas Arhitektu savienības, Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācijas, Latvijas Inženierkonsultantu asociācijas, Latvijas Amatniecības kameras un  Latvijas Restauratoru biedrības.
 

Vairāk informācijas lasīt šeit