• +371 25678749
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Būvkonstrukciju projektēšana

Būvkonstrukcijas ir viena no būvprojekta galvenajām daļām,  kuras pamatuzdevums ir nodrošināt būves mehānisko stiprību un stabilitāti. Mūsu uzdevums ir projektēt ēkas konstrukcijas atbilstoši normatīvo aktu un standartu prasībām.
Plašā inženiertehniskās izpētes pieredze ļauj mums analizēt dažādas sarežģītības objektus un piemeklēt drošus, stabilus un ekonomiski pamatotus risinājumus ēku pārbūvei. Jaunbūvju projektēšanā lielu vērību piešķiram ilgtspējīgiem risinājumiem.

Piedāvājam:
  • ēkas esošo konstruktīvo risinājumu apsekošanu, noturības izvērtēšanu
  • ēkas konstrukciju pastiprināšanas risinājumu izstrādi
  • jaunbūvju un esošu būvkonstrukciju (BK) sadaļas izstrādi
  • konstruktīvo shēmu un modeļu izstrādi dažādās stadijās
  • attīstības vīziju izvērtēšanu no konstruktīvās noturības viedokļa
  • būvprojektu vadību

Projekti tiek izstrādāti BIM vidē, nodrošinot efektīvu sadarbību starp arhitektūras un inženierrisinājumu projektētājiem. Būvkonstruktori strādā Revit, AutoCAD un Axis vidēs.

Māris Briška
Māris BriškaValdes loceklis maris.briska@cmb.lv
Māris BriškaValdes loceklis
Būvinženiera kvalifikācija un profesionālā izglītība darba aizsardzības un drošības jomā. Sertificēts ēku būvuzraugs un pasīvo ēku amatnieks.
10 gadu pieredze ēku un inženiertīklu būvuzraudzībā un būvprojektēšanā, kas ļauj pārraudzīt projektēšanas risinājumus no būvniecības un izmaksu efektivitātes viedokļa.
maris.briska@cmb.lv
Maija Križmane
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
maija.krizmane@cmb.lv
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Sertificēta BREEAM vērtētāja, LEED Green Associate un pasīvo ēku projektētāja. Maģistra grāds siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās. Vada būvprojektēšanas komandu, nodrošinot komandas sadarbību, lai atrastu labākos risinājumus būvniecības un attīstības projektos. Tirgū virza pasīvo un ilgtspējīgo ēku ideju, nodrošinot augstu dzīves kvalitāti to lietotājiem.
maija.krizmane@cmb.lv

Kontakti

Ventspils iela 48, Rīga, LV-1002
+ 371 25678749 
cmb@cmb.lv

Jaunumu saņemšana