• +371 25678749
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Darbu organizēšanas un veikšanas projekta izstrāde

Darbu organizēšanas projekts un tehnoloģiskās shēmas atbilstošā detalizācijā tiek izstrādātas, ievērtējot iespējamo riskus būvniecības laikā atkarībā no veicamo būvdarbu sarežģītības pakāpes.

Latvijas būvnormatīvs LBN 310-14 "Darbu veikšanas projekts” nosaka tehniskās prasības darbu veikšanas projekta sastāvam, tā izstrādāšanai un noformēšanai. Darbu veikšanas projektu un būvdarbu kvalitātes uzraudzības plānu izstrādā pirms būvdarbu uzsākšanas, pamatojoties uz darbu organizēšanas projektu.

  Piedāvājam:

  • darbu organizēšanas projektu izstrādi nepieciešamajā detalizācijas pakāpē
  • darbu veikšanas projektu izstrādi

Pēc nepieciešamības izstrādājam sarežģītus būvniecības procesa posmus augstākā detalizācijas pakāpē BIM vidē 4D vai 5D līmenī, kas ietver materiālu finanšu plūsmas modelēšanu, kā arī laika un termiņu plānošanu.

Māris Briška
Māris BriškaValdes loceklis maris.briska@cmb.lv
Māris BriškaValdes loceklis
Būvinženiera kvalifikācija un profesionālā izglītība darba aizsardzības un drošības jomā. Sertificēts ēku būvuzraugs un pasīvo ēku amatnieks.
10 gadu pieredze ēku un inženiertīklu būvuzraudzībā un būvprojektēšanā, kas ļauj pārraudzīt projektēšanas risinājumus no būvniecības un izmaksu efektivitātes viedokļa.
maris.briska@cmb.lv
Maija Križmane
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
maija.krizmane@cmb.lv
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Sertificēta BREEAM vērtētāja, LEED Green Associate un pasīvo ēku projektētāja. Maģistra grāds siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās. Vada būvprojektēšanas komandu, nodrošinot komandas sadarbību, lai atrastu labākos risinājumus būvniecības un attīstības projektos. Tirgū virza pasīvo un ilgtspējīgo ēku ideju, nodrošinot augstu dzīves kvalitāti to lietotājiem.
maija.krizmane@cmb.lv

Kontakti

Ventspils iela 48, Rīga, LV-1002
+ 371 25678749 
cmb@cmb.lv

Jaunumu saņemšana