• +371 25678749
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kvalitātes sistēma

Lai paaugstinātu uzņēmuma darbības efektivitāti un nodrošinātu augstu pakalpojumu kvalitāti saskaņā ar normatīvo aktu, kvalitātes vadības sistēmas un klientu prasībām, CMB 2015.gadā tika ieviesta kvalitātes vadības sistēma atbilstoši starptautiskā standarta ISO 9001:2015 „Kvalitātes pārvaldības sistēmas” prasībām.

Lai nodrošinātu augstu pakalpojuma kvalitāti, esam definējuši pakalpojuma sniegšanai nepieciešamos procesus un kritērijus, kā arī metodes procesu  vadībai un kontrolei. Ikviens CMB darbinieks ir atbildīgs par sava darba rezultātu. Projektu izpildes gaitā dalāmies zināšanās un pieredzē ar kolēģiem un klientiem, tādējādi pilnveidojot savas profesionālās prasmes un kompetences.

Image

Mūsu komandā ir 14 sertificēti pasīvo ēku projektētāji, kā arī trīs sertificēti BREEAM vērtētāji.

BREEAM ir BRE reģistrēta preču zīme (Kopienas "Building Research Establishment Ltd." preču zīme E5778551).BREEAM zīmes, logotipi un simboli ir BRE autortiesības un tiek reproducēti ar atļauju.

Kontakti

Ventspils iela 48, Rīga, LV-1002
+ 371 25678749 
cmb@cmb.lv

Jaunumu saņemšana