• +371 25678749
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasīvo ēku projektēšana

Pasīvās un gandrīz nulles enerģijas ēkas nodrošina ne tikai zemu enerģijas patēriņu, bet arī labākus dzīves apstākļus. Projektēšanas stadijā tiek pārdomāts katrs solis, lai uzbūvētu kvalitatīvu un energoefektīvu ēku. Pasīvo ēku principi ļauj taupīt resursus ēkas dzīves cikla laikā un nodrošina veselīgu telpu mikroklimatu.

Piedāvājam:

  • konceptu un detalizētu risinājumu jaunbūvēm un pārbūvēm atbilstoši pasīvo ēku standartam
  • būvprojektu vadību
  • PHPP aprēķinu
  • pasīvo ēku sertifikāciju

Projekti tiek izstrādāti BIM vidē, nodrošinot efektīvu sadarbību starp arhitektiem un inženierrisinājumu projektētājiem. Pasīvās ēkas projektējam Revit un ArchiCAD vidēs, veicot detalizētus enerģijas patēriņa bilances aprēķinus Pasīvo Ēku Institūta izstrādātajā PHPP (Passive House Planning Package) aprēķinu programmā. CMB strādā 14 sertificēti pasīvo ēku projektētāji, konsultanti un amatnieki.

Kārlis Grīnbergs
Kārlis GrīnbergsValdes loceklis,
Energoaudita nodaļas vadītājs
karlis.grinbergs@cmb.lv
Kārlis GrīnbergsValdes loceklis,
Energoaudita nodaļas vadītājs
Maģistra grāds enerģētikā. Sertificēts pasīvo ēku konsultants un energoauditors.
Piecu gadu pieredze ēku un uzņēmumu energoauditu veikšanā un energoefektivitātes risinājumu izstrādē daudzām publiskām ēkām un būvēm. Vadījis dažādus apmācību kursus nozares profesionāļiem par ēku energoefektivitāti, kā arī lekcijas pasīvo ēku projektētāju un amatnieku kursos.
karlis.grinbergs@cmb.lv
Laura Gleizde
Laura GleizdePasīvo ēku projektētāja laura.gleizde@cmb.lv
Laura GleizdePasīvo ēku projektētāja
Sertificēta energoauditore un pasīvo ēku projektētāja. Profesionālais maģistra grāds būvniecībā. Piecu gadu pieredze ēku un uzņēmumu energoauditu veikšanā, projektējamu ēku energoefektivitātes novērtējuma aprēķinos, kā arī energoefektivitātes risinājumu izstrādē esošām un projektējamām publiskām ēkām. Izstrādājusi un ieviesusi Energopārvaldības sistēmu ISO 50001 ražošanas uzņēmumiem.
laura.gleizde@cmb.lv

Kontakti

Ventspils iela 48, Rīga, LV-1002
+ 371 25678749 
cmb@cmb.lv

Jaunumu saņemšana