• +371 25678749
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšana

Ūdensapgādes un kanalizācijas iekšējie tīkli nodrošina sanitārtehnisko, higiēnas, ugunsdrošības prasību ievērošanu ēkā, savukārt ārējie un lietus kanalizācijas tīklu risinājumi tiek izstrādāti saskaņā ar vides un pilsētas infrastruktūras iespējām.

Izstrādājam maģistrālo ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu risinājumus, industriālo objektu un auto stāvlaukumu lietus kanalizācijas risinājumus, iekšējo tīklu risinājumus industriālajām, publiskajām un dzīvojamām ēkām. Veicam inženiertīklu tehniskās apsekošanas un sniedzam konsultācijas ēku jaunbūves, atjaunošanas un pārbūves ilgtspējīgiem risinājumiem.

Piedāvājam:

  • ūdensapgādes un kanalizācijas iekšējo (ŪK) un ārējo tīklu (ŪKT) daļu izstrādi
  • ugunsdzēsības ūdensapgādes sistēmu projektēšanu
  • lietus ūdeņu savākšanas un novadīšanas sistēmu (LKT) daļas izstrādi
  • esošu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu tehnisko apsekošanu

Projekti tiek izstrādāti BIM vidē, nodrošinot efektīvu sadarbību starp arhitektūras un inženierrisinājumu projektētājiem. Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektētāji strādā AutoCAD, Revit un MagiCAD vidēs.

Lauma Auermane
Lauma AuermaneŪdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšanas nodaļas vadītāja lauma.auermane@cmb.lv
Lauma AuermaneŪdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšanas nodaļas vadītāja
Sertificēta ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektētāja.
Piecu gadu pieredze iekšējo un ārējo tīklu projektēšanā un sešu gadu pieredze iekšējo un ārējo tīklu būvniecības darbu vadīšanā. Izstrādājusi maģistrālo tīklu jaunbūves un rekonstrukcijas projektus Latvijas lielākajām pilsētām un ciematiem. Veic ŪK un ŪKT tīklu tehnisko apsekošanu.
lauma.auermane@cmb.lv

Kontakti

Ventspils iela 48, Rīga, LV-1002
+ 371 25678749 
cmb@cmb.lv

Jaunumu saņemšana