Vacancies

CMB Ltd. is an engineering competence centre with 12 years of experience in providing multi-disciplinary engineering services from planning stage to a commissioned building. CMB is one of the leading companies in the field of expert-examination of design and buildings, architectural and technical design, construction supervision and process management, energy efficiency and sustainable construction solutions.

Professional staff is the basis for our service quality and long-term cooperation with clients. We are a fast-growing company with a dynamic working environment willing to attract talented specialists. If you are ready for a professional challenge, send an application letter and a CV with a list of projects and duties performed by e-mail:

Praktikants/-e mārketingā

Ja Tev ir svarīga iespēja realizēt savu potenciālu un idejas un vēlies to darīt pozitīvas un atbalstošas komandas vadībā – PIEVIENOJIES!

Mēs Tev uzticēsim veicināt iekšējās un ārējās komunikācijas aktivitātes, veikt tirgus  un konkurentu izpēti, kā arī veidot informatīvus materiālus par uzņēmumu. Nodrošināsim iespēju iesaistīties dažādu mārketinga, sabiedrisko aktivitāšu plānošanā un jaunu ideju īstenošanā.

Sagaidām, ka Tu esi students un Tev piemīt:

  • teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas
  • lieliskas komunikācijas prasmes, labas organizatoriskās spējas
  • augsta atbildības sajūta pret darba rezultātu un rūpība pienākumu izpildē
  • labas zināšanas par sociālo mediju darbību
  • spēja piedāvāt risinājumus

Īpaši novērtēsim prasmi veidot informatīvos materiālus, izmantojot vizuālās grafikas datorprogrammas.

Tu iegūsi:

  • pieredzi profesionālā, mērķtiecīgā un draudzīgā komandā
  • iespēju pierādīt sevi kā mārketinga jomas profesionāli
  • brīvu, radošu un patīkamu darba atmosfēru

Prakses konkurss tiek rīkots sadarbībā ar nodibinājumu “Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” un praktikantam tiek piešķirta ikmēneša atlīdzība EUR 550 apmērā.

Ja šis izaicinājums ir Tevi uzrunājis, lūdzam CV, motivācijas vēstuli, sūtīt ar norādi „Praktikants” uz e-pastu:

Modal-image

Būvinženieris/-e – koka konstrukciju projektētājs/-a

Darba pienākumi:

  • ēku un būvju koka konstrukciju projektu izstrāde, modelēšana
  • dalība būvprojektu attīstības un plānošanas sapulcēs

 Prasības kandidātam:

  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu
  • būvniecības jomu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta

 Kandidāta kvalifikācija:

  • atbilstoša tehniskā izglītība un darba pieredze
  • prasme strādāt programmās Revit un/vai Sema
  • prasme strādāt aprēķinu programmā AxisVM tiks uzskatīta par priekšrocību

 Mēs piedāvājam:

  • darbu modernā daudznozaru inženieru birojā
  • draudzīgu kolektīvu
  • konkurētspējīgu atalgojumu
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • profesionālas apmācības un karjeras izaugsmes iespējas

Ja šis izaicinājums ir Tevi uzrunājis, lūdzam CV un informāciju ar objektu sarakstu, iekļaujot galvenos pienākumus, sūtīt ar norādi „Koka konstrukciju projektētājs” uz e-pastu .

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvēlēti dalībai konkursa otrajā kārtā. Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati tiks izmantoti TIKAI konkursa vajadzībām un pēc konkursa beigām tie tiks dzēsti.

Modal-image

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.