Vacancies

CMB Ltd. is an engineering competence centre with 14 years of experience in providing multi-disciplinary engineering services from planning stage to a commissioned building. CMB is one of the leading companies in the field of expert-examination of design and buildings, architectural and technical design, construction supervision and process management, energy efficiency and sustainable construction solutions.

Professional staff is the basis for our service quality and long-term cooperation with clients. We are a fast-growing company with a dynamic working environment willing to attract talented specialists. If you are ready for a professional challenge, send an application letter and a CV with a list of projects and duties performed by e-mail:

BIM projektu koordinators/vadītājs

 Darba pienākumi:
  • sniegt tehnisko atbalstu projektētājiem ar BIM programmatūrām un tehnoloģijām
  • ierosināt jaunu tehnoloģiju un programmatūru izmantošanu, lai veicinātu projektēšanas efektivitāti
  • veikt BIM kvalitātes pārbaudes, kontrolējot darbu izpildi
  • sekot līdzi standartu sasniegšanai modeļu, datu un rasējumu ietvarā
  • sekot līdzi BIM modeļu savietojamībai un atbilstībai izvirzītajām prasībām
  • BIM procesu ieviešana uzņēmumā

Prasības kandidātam:

  • atbilstoša iepriekšēja pieredze un izglītība
  • spēja pārvaldīt BIM un datu apstrādes programmatūras
  • interese par BIM tehnoloģijām un programmatūru
  • spēja plānot laiku produktīvi, uzstādīt un sasniegt izaicinošus darba mērķus

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku un interesantu darbu nozīmīgu būvniecības projektu dažādos attīstības posmos
  • atbalstu zināšanu un prasmju attīstīšanai un kvalifikācijas celšanai
  • veselības apdrošināšanas polisi
  • bruto atalgojumu 1200 – 2000 EUR mēnesī, atkarībā no pieredzes
  • prēmiju atbilstoši darba rezultātiem

Ja esi gatavs profesionālam izaicinājumam, sūti CV ar norādi “BIM projektu koordinators/-e, vadītājs/-a” uz e-pastu

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvēlēti dalībai konkursa otrajā kārtā. Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, Jūsu dati tiks izmantoti TIKAI konkursa vajadzībām un pēc konkursa beigām tie tiks dzēsti.

Modal-image

Ēku konstrukciju projektētājs/-a

  • ēku konstrukciju projektu izstrāde, modelēšana;
  • būvkonstrukciju aprēķinu veikšana.

  • pieredze ēku konstrukciju projektēšanā;
  • profesijai atbilstošu standartu un normatīvu pārzināšana;
  • teicamas prasmes darbā ar Revit un AutoCAD programmām;
  • prasmes būvkonstrukciju aprēķinu veikšanā aprēķinu programmās;
  • sertifikāts ēku konstrukciju projektēšanā (tiks uzskatīts par priekšrocību);
  • vēlamas labas angļu valodas zināšanas.

  • pieredzi dažādas specifikas projektu izstrādē;
  • atbalstu zināšanu un prasmju attīstīšanai un kvalifikācijas celšanai;
  • apmaksātu patstāvīgās prakses uzraudzības gada maksu;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika;
  • bruto atalgojumu EUR 1000 - 2000 mēnesī, atkarībā no pieredzes;
  • prēmiju atbilstoši darba rezultātiem.

Ja esi gatavs profesionālam izaicinājumam, sūti CV un informāciju par realizētajiem projektiem ar norādi “Konstrukciju projektētājs/-a” uz e-pastu

Modal-image