CMB eksperti diskutē par zemas enerģijas patēriņa būvju būvniecības principiem

2017.gada 30.novembrī Ādažos CMB eksperti piedalījās Latvijas Būvnieku asociācijas sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību un Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību organizētajā seminārā “Zemas enerģijas patēriņa būvju būvniecības principi”, lai kopā ar citiem būvniecības nozares speciālistiem diskutētu par zemas enerģijas patēriņa būvju būvniecības principiem teorijā un praksē.

Pasākuma noslēgumā notikušajā paneļdiskusijā “Priekšnosacījumi zemas enerģijas būvju būvniecībai” eksperti identificēja raksturīgākās kļūdas, projektējot un būvējot zemas enerģijas patēriņa ēkas. Diskusijā eksperti nonāca pie kopīga secinājuma – veiksmīga rezultāta priekšnoteikums ir pasūtītāja vēlme, kompetence un iespējas.Pasākuma praktiskajā daļā notika izbraukums uz jaunbūvi, lai praksē vērotu ēkas norobežojošo konstrukciju blīvuma pārbaudes

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.