Dalība zaļo biznesa ideju konkursa ClimateLaunchpad 2017 finālā Kiprā

Šogad zaļo biznesa ideju konkursā ClimateLaunchpad 2017 tika iesniegtas gandrīz 1000 biznesa idejas no 35 pasaules valstīm. Nacionālajos konkursos 105 idejas izcīnīja iespēju startēt konkursa finālā Kiprā šī gada 17.-18.oktobrī, lai izvēlētos 15 labākos finālistus.

SIA “CMB” eksperti konkursā startēja konkursā ar savu inovatīvo gaisa kvalitātes monitoringa sistēmu un kopā ar divām citām komandām tika izvēlēti pārstāvēt Latviju konkursa finālā Kiprā. Priecājamies par iegūto starptautisko pieredzi un inovatīvajām idejām, kuras nākotnē varēsim izmantot uzņēmējdarbības attīstībai.

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.