Aktualitātes

No 25. - 27. jūnija CMB pasīvo ēku projektētāji apmeklēja SIGA ražotni Šveicē, lai piedalītos praktiskās un teorētiskās apmācībās par SIGA produktu gaisa caurlaidību un mitruma aizsardzību būvniecības procesā un ēkas ekspluatācijas laikā. SIGA produkti tiek izmantoti pasīvo ēku ražošanā. 


2018.gada 24.-26.aprīlī, Aurihā, Vācijā, norisinājās Vācijas firmas KOSTER Bauchemie AG sadarbībā ar SIA CM Serviss organizēti kvalifikācijas celšanas kursi būvdarbu vadītājiem, kuros piedalījās arī SIA CMB pārstāvji, apgūstot dažādas hidroizolācijas metodes teorijā un praksē.


Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.