Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu projektēšana

Apkures un ventilācijas sistēmas nodrošina veselīgu mikroklimatu telpās.

Veicam apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas (AVK) sistēmu projektēšanu, kā arī sistēmu palaišanu un ieregulēšanu atbilstoši standarta LVS EN 12599:2013 prasībām. Sistēmu darbības uzlabošanai veicam to auditus un tehniskos mērījumus. Būvprojektu ekspertīzēs novērtējam projektu kvalitāti un atbilstību normatīvo aktu prasībām.

Piedāvājam:

  • būvprojektu AVK sadaļu izstrādi un ekspertīzi
  • objektu tehnisko apsekošanu
  • dokumentācijas pārbaudi un tehnisko mērījumu veikšanu objektā
  • AVK sistēmu ieregulēšanu atbilstoši projekta datiem un normatīvajiem aktiem
  • risinājumus efektīvai sistēmu ekspluatācijai

Mūsu komandā darbojas inženieri ar pieredzi AVK sistēmu projektēšanā, būvdarbu vadīšanā, sistēmu ieregulēšanā un nodošanā ekspluatācijā. Projektus izstrādājam MagiCad, AutoCad un Revit vidēs.

Arvīds Leimanis
Arvīds LeimanisApkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu
projektēšanas nodaļas vadītājs
Arvīds LeimanisApkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu
projektēšanas nodaļas vadītājs
10 gadu pieredze AVK sistēmu projektēšanā, regulēšanā un auditu veikšanā. Iegūta starptautiska projektēšanas pieredze. Izstrādājis dažādas sarežģītības AVK projektus publiskām, ražošanas un daudzdzīvokļu ēkām. Auditu rezultātā sagatavoti eksperta atzinumi par AVK sistēmu pārbaudēm. Vada apmācības par pasīvo ēku ventilācijas sistēmām, AVK sistēmu apsaimniekošanu.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.