BIM projekti

Būvniecības projekta izstrādes metode pāriet no 2D vides uz 3D vidi, mainās arī informācijas plūsmas metode. Ikdienas darbā SIA "CMB" pielāgo projektus BIM videi, kontrolē BIM procesus, kā arī izstrādā BIM standartus uzņēmumā. 3D vidē būvprojekts ir ne tikai dokumentācija, bet arī digitālo datu kopums, kuru jāprot pareizi koordinēt un klasificēt.

BIM vidē izstrādātie būvprojekti ir strikti organizēta datu plūsma un datu ražošanas instrukcijas, ievērojot starptautiskos standartus, tādējādi iegūstam visas ar BIM saistītās priekšrocības:

  • BIM serverī bāzētu 3D modelēšanu un kopdarbu (ātrāku projekta izstrāde)
  • savietoto modeļu pārbaudi un sadursmju novēršanu
  • projekta dokumentācijas (iekārtu, konstrukciju, būvizstrādājumu kopsavilkumu un rasējumu) automātisku iegūšanu
  • vairāk atvēlēta laika nozīmīgu problēmu risināšanai projektā

Piedāvājam:

  • būvprojektēšanu BIM vidē
  • BIM modeļa izveidi būvniecības vajadzībām: Būvprojekta kļūdu identificēšanu, pārprojektējot to 3D vidē. Darbu veikšanas plāna (DVP) pārbaudi
Kaspars Ločs
Kaspars LočsBIM projektu koordinators
Kaspars LočsBIM projektu koordinators
Bakalaura grāds arhitektūras tehnoloģijā un būvprocesa vadībā. Studē maģistrantūrā būvuzņēmējdarbību un nekustamā īpašuma vadību. Sešu gadu BIM projektēšanas pieredze Dānijā. Ikdienā adaptē projektus BIM vidē, uzrauga BIM procesa norisi, kā arī izstrādā uzņēmuma BIM projektēšanas standartus.

+371 28688815
Maija Dzirkale
Maija DzirkaleBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Maija DzirkaleBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Sertificēta BREEAM vērtētāja, LEED Green Associate un pasīvo ēku projektētāja. Maģistra grāds siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās. Vada būvprojektēšanas komandu, nodrošinot komandas sadarbību, lai atrastu labākos risinājumus būvniecības un attīstības projektos. Tirgū virza pasīvo un ilgtspējīgo ēku ideju, nodrošinot augstu dzīves kvalitāti to lietotājiem.

+371-26227672

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.