Būvdarbu tāmēšana

Lai apzinātu nepieciešamos resursus būvprojekta realizācijā, kā arī lai kontrolētu resursu atbilstošu izmantojumu, jau būvprojekta izstrādes stadijā ir nepieciešams piesaistīt profesionālus sertificētus tāmētājus. Veicam būvprojektu ekonomisko daļu pārbaudes un to izstrādi ēkām un būvēm.

Piedāvājam:

  • būvprojektu ekonomisko daļu izstrādi, t.sk. būvdarbu apjomi un tāmes
  • būvprojektu ekonomisko daļu ekspertīzi
  • tehniski-ekonomisko pamatojumu izstrādi
  • būvobjektā ieguldīto resursu un to apjomu atbilstības pārbaudi
Mikus Dzudzilo
Mikus DzudziloTāmēšanas nodaļas vadītājs,
sertificēts tāmētājs
Mikus DzudziloTāmēšanas nodaļas vadītājs,
sertificēts tāmētājs
Sertificēts eksperts būvdarbu ekonomisko daļu, apjomu un tāmju sastādīšanā. Būvdarbu vadītāja kvalifikācija.
10 gadu pieredze būvdarbu tāmēšanā dažādām ēkām un būvēm Latvijā un ārpus tās. Trīs gadu pieredze ekonomisko daļu ekspertīzē. Nozīmīgāko īstenoto projektu vidū jāmin Latvijas ekspozīcijas stenda tāmēšana izstādei EXPO MILANO, Itālijā.

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.