Būvdarbu tāmēšana

Lai apzinātu nepieciešamos resursus būvprojekta realizācijā, kā arī lai kontrolētu resursu atbilstošu izmantojumu, jau būvprojekta izstrādes stadijā ir nepieciešams piesaistīt profesionālus sertificētus tāmētājus. Veicam būvprojektu ekonomisko daļu pārbaudes un to izstrādi ēkām un būvēm.

Piedāvājam:

  • būvprojektu ekonomisko daļu izstrādi, t.sk. būvdarbu apjomi un tāmes
  • būvprojektu ekonomisko daļu ekspertīzi
  • tehniski-ekonomisko pamatojumu izstrādi
  • būvobjektā ieguldīto resursu un to apjomu atbilstības pārbaudi
Mikus Dzudzilo
Mikus DzudziloTāmēšanas nodaļas vadītājs,
sertificēts tāmētājs
Mikus DzudziloTāmēšanas nodaļas vadītājs,
sertificēts tāmētājs
Sertificēts eksperts būvdarbu ekonomisko daļu, apjomu un tāmju sastādīšanā. Būvdarbu vadītāja kvalifikācija.
10 gadu pieredze būvdarbu tāmēšanā dažādām ēkām un būvēm Latvijā un ārpus tās. Trīs gadu pieredze ekonomisko daļu ekspertīzē. Nozīmīgāko īstenoto projektu vidū jāmin Latvijas ekspozīcijas stenda tāmēšana izstādei EXPO MILANO, Itālijā.

+371-26388735
Maija Dzirkale
Maija DzirkaleBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Maija DzirkaleBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Sertificēta BREEAM vērtētāja, LEED Green Associate un pasīvo ēku projektētāja. Maģistra grāds siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās. Vada būvprojektēšanas komandu, nodrošinot komandas sadarbību, lai atrastu labākos risinājumus būvniecības un attīstības projektos. Tirgū virza pasīvo un ilgtspējīgo ēku ideju, nodrošinot augstu dzīves kvalitāti to lietotājiem.

+371-26227672

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.