Būvkonstrukciju projektēšana

Būvkonstrukcijas ir viena no būvprojekta galvenajām daļām,  kuras pamatuzdevums ir nodrošināt būves mehānisko stiprību un stabilitāti. Mūsu uzdevums ir projektēt ēkas konstrukcijas atbilstoši normatīvo aktu un standartu prasībām.
Plašā inženiertehniskās izpētes pieredze ļauj mums analizēt dažādas sarežģītības objektus un piemeklēt drošus, stabilus un ekonomiski pamatotus risinājumus ēku pārbūvei. Jaunbūvju projektēšanā lielu vērību piešķiram ilgtspējīgiem risinājumiem.

Piedāvājam:
  • ēkas esošo konstruktīvo risinājumu apsekošanu, noturības izvērtēšanu
  • ēkas konstrukciju pastiprināšanas risinājumu izstrādi
  • jaunbūvju un esošu būvkonstrukciju (BK) sadaļas izstrādi
  • konstruktīvo shēmu un modeļu izstrādi dažādās stadijās
  • attīstības vīziju izvērtēšanu no konstruktīvās noturības viedokļa
  • būvprojektu vadību

Projekti tiek izstrādāti BIM vidē, nodrošinot efektīvu sadarbību starp arhitektūras un inženierrisinājumu projektētājiem. Būvkonstruktori strādā Revit, AutoCAD un Axis vidēs.

Antons Lementujevs
Antons LementujevsBūvkonstrukciju projektēšanas nodaļas vadītājs,
sertificēts būvinženieris
Antons LementujevsBūvkonstrukciju projektēšanas nodaļas vadītājs,
sertificēts būvinženieris
Maģistra grāds būvniecībā. Sertificēts speciālists ēku konstrukciju projektēšanā. Vairāk nekā 5 gadu pieredze ēku konstrukciju projektēšanā. Izstrādājis būvprojekta būvkonstrukciju daļu vairākām 3.grupas ēkām. Veicis būvkonstrukciju ekspertīzi vairākām nozīmīgām publiskām būvēm.
Maija Križmane
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Sertificēta BREEAM vērtētāja, LEED Green Associate un pasīvo ēku projektētāja. Maģistra grāds siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās. Vada būvprojektēšanas komandu, nodrošinot komandas sadarbību, lai atrastu labākos risinājumus būvniecības un attīstības projektos. Tirgū virza pasīvo un ilgtspējīgo ēku ideju, nodrošinot augstu dzīves kvalitāti to lietotājiem.

+371-26227672

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.