Būvniecības procesa vadība

Viens no mūsu uzdevumiem ir sniegt klientiem konsultācijas un nodrošināt veiksmīga būvniecības procesa īstenošanu, ievērojot gan normatīvo aktu prasības, gan klienta vēlmes, gan ilgtspējīgas attīstības principus. Mūsu komandā ir eksperti, kuriem ir nozīmīga pieredze būvniecības projektu vadīšanā, izstrādē, īstenošanā un uzraudzībā, tāpēc varam klientam nodrošināt kompleksu pakalpojumu – pilna cikla būvprocesa vadību.

Piedāvājam:

  • pilna cikla būvniecības projekta vadību
  • projekta attīstības izmaksu plānošanu
  • projektēšanas procesa organizēšanu
  • būvprojekta izmaksu un termiņu kontroli
  • būvdarbu organizēšanas un uzraudzības plāna izstrādi
  • būvdarbu tehnoloģijas izstrādi un kvalitātes kontroli
  • būvniecības procesa dalībnieku iesniegtās dokumentācijas pārbaudi
  • būvprocesa vadībai nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu un saskaņošanu
  • pasūtītāja interešu pārstāvniecību
Dmitrijs Liškovskis
Dmitrijs LiškovskisBūvniecības procesu nodaļas vadītājs
Dmitrijs LiškovskisBūvniecības procesu nodaļas vadītājs
Bakalaura grāds būvniecības uzņēmējdarbības vadībā un organizēšanā, maģistra grāds vadībzinātnēs.
10 gadu pieredze būvniecības nozarē projektu vadībā, projektēšanas procesa un būvdarbu uzraudzības organizēšanā, būvdarbu tehnoloģijas izstrādē un kvalitātes kontrolē. Vadījis kompleksus būvprojektus un izstrādājis inženiertehniskos, drošības un IT risinājumus.


+371-26388288
Māris BriškaValdes loceklis
Būvinženiera kvalifikācija un profesionālā izglītība darba aizsardzības un drošības jomā. Sertificēts ēku būvuzraugs un pasīvo ēku amatnieks.
10 gadu pieredze ēku un inženiertīklu būvuzraudzībā un būvprojektēšanā, kas ļauj pārraudzīt projektēšanas risinājumus no būvniecības un izmaksu efektivitātes viedokļa.

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.