Dalība nozares pasākumos

CMB eksperti vairākus gadus piedalās Latvijas un ārvalstu būvniecības nozares pasākumos, konferencēs, lai dalītos pieredzē un zināšanās par inovatīviem inženierrisinājumiem, apgūtu jaunākās tehnoloģijas un iegūtu jaunus sadarbības partnerus.

CMB ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kam rūp būvniecības nozares attīstība un jauno inženieru paaudzes izglītošana un atbalsts. Vairākus gadus CMB sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu atbalsta tehniskos zinātņu studentus, piešķirot praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas.

CMB vairākus gadus ir būvniecības nozares konkursu “Gada Labākā Būve Latvijā” un “Būvindustrijas Lielā Balva” finansiālais atbalstītājs. CMB eksperti ir konkursu žūrijas locekļi.

Būvindustrijas Lielā balva
Būvindustrijas Lielā balva
Gada Labākā Būve Latvijā
Gada Labākā Būve Latvijā

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.