Darbu organizēšanas un veikšanas projekta izstrāde

Darbu organizēšanas projekts un tehnoloģiskās shēmas atbilstošā detalizācijā tiek izstrādātas, ievērtējot iespējamo riskus būvniecības laikā atkarībā no veicamo būvdarbu sarežģītības pakāpes.

Latvijas būvnormatīvs LBN 310-14 "Darbu veikšanas projekts” nosaka tehniskās prasības darbu veikšanas projekta sastāvam, tā izstrādāšanai un noformēšanai. Darbu veikšanas projektu un būvdarbu kvalitātes uzraudzības plānu izstrādā pirms būvdarbu uzsākšanas, pamatojoties uz darbu organizēšanas projektu.

  Piedāvājam:

  • darbu organizēšanas projektu izstrādi nepieciešamajā detalizācijas pakāpē
  • darbu veikšanas projektu izstrādi

Pēc nepieciešamības izstrādājam sarežģītus būvniecības procesa posmus augstākā detalizācijas pakāpē BIM vidē 4D vai 5D līmenī, kas ietver materiālu finanšu plūsmas modelēšanu, kā arī laika un termiņu plānošanu.

Antons Lementujevs
Antons LementujevsBūvkonstrukciju projektēšanas nodaļas vadītājs,
sertificēts būvinženieris
Antons LementujevsBūvkonstrukciju projektēšanas nodaļas vadītājs,
sertificēts būvinženieris
Maģistra grāds būvniecībā. Sertificēts speciālists ēku konstrukciju projektēšanā. Vairāk nekā 5 gadu pieredze ēku konstrukciju projektēšanā. Izstrādājis būvprojekta būvkonstrukciju daļu vairākām 3.grupas ēkām. Veicis būvkonstrukciju ekspertīzi vairākām nozīmīgām publiskām būvēm.
Maija Križmane
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Sertificēta BREEAM vērtētāja, LEED Green Associate un pasīvo ēku projektētāja. Maģistra grāds siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās. Vada būvprojektēšanas komandu, nodrošinot komandas sadarbību, lai atrastu labākos risinājumus būvniecības un attīstības projektos. Tirgū virza pasīvo un ilgtspējīgo ēku ideju, nodrošinot augstu dzīves kvalitāti to lietotājiem.

+371-26227672

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.