Darbu organizēšanas un veikšanas projekta izstrāde

Darbu organizēšanas projekts un tehnoloģiskās shēmas atbilstošā detalizācijā tiek izstrādātas, ievērtējot iespējamo riskus būvniecības laikā atkarībā no veicamo būvdarbu sarežģītības pakāpes.

Latvijas būvnormatīvs LBN 310-14 "Darbu veikšanas projekts” nosaka tehniskās prasības darbu veikšanas projekta sastāvam, tā izstrādāšanai un noformēšanai. Darbu veikšanas projektu un būvdarbu kvalitātes uzraudzības plānu izstrādā pirms būvdarbu uzsākšanas, pamatojoties uz darbu organizēšanas projektu.

  Piedāvājam:

  • darbu organizēšanas projektu izstrādi nepieciešamajā detalizācijas pakāpē
  • darbu veikšanas projektu izstrādi

Pēc nepieciešamības izstrādājam sarežģītus būvniecības procesa posmus augstākā detalizācijas pakāpē BIM vidē 4D vai 5D līmenī, kas ietver materiālu finanšu plūsmas modelēšanu, kā arī laika un termiņu plānošanu.

Maija Dzirkale
Maija DzirkaleBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Maija DzirkaleBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Sertificēta BREEAM vērtētāja, LEED Green Associate un pasīvo ēku projektētāja. Maģistra grāds siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās. Vada būvprojektēšanas komandu, nodrošinot komandas sadarbību, lai atrastu labākos risinājumus būvniecības un attīstības projektos. Tirgū virza pasīvo un ilgtspējīgo ēku ideju, nodrošinot augstu dzīves kvalitāti to lietotājiem.

+371-26227672
Zane Koroļa
Zane KoroļaArhitektūras nodaļas vadītāja
Zane KoroļaArhitektūras nodaļas vadītāja
Sertificēta arhitekte un būvprojektu eksperte. Piecpadsmit gadu pieredze dažādu funkciju un apjoma ēku projektēšanā un būvprojektu vadībā. Trīs gadu garumā veic būvprojektu Arhitektūras risinājumu un Darbu organizācijas projektu ekspertīzes, kā arī būvprojektu ekspertīžu vadīšanu.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.