Darbu organizēšanas un veikšanas projekta izstrāde

Darbu organizēšanas projekts un tehnoloģiskās shēmas atbilstošā detalizācijā tiek izstrādātas, ievērtējot iespējamo riskus būvniecības laikā atkarībā no veicamo būvdarbu sarežģītības pakāpes.

Latvijas būvnormatīvs LBN 310-14 "Darbu veikšanas projekts” nosaka tehniskās prasības darbu veikšanas projekta sastāvam, tā izstrādāšanai un noformēšanai. Darbu veikšanas projektu un būvdarbu kvalitātes uzraudzības plānu izstrādā pirms būvdarbu uzsākšanas, pamatojoties uz darbu organizēšanas projektu.

  Piedāvājam:

  • darbu organizēšanas projektu izstrādi nepieciešamajā detalizācijas pakāpē
  • darbu veikšanas projektu izstrādi

Pēc nepieciešamības izstrādājam sarežģītus būvniecības procesa posmus augstākā detalizācijas pakāpē BIM vidē 4D vai 5D līmenī, kas ietver materiālu finanšu plūsmas modelēšanu, kā arī laika un termiņu plānošanu.

Māris BriškaValdes loceklis
Būvinženiera kvalifikācija un profesionālā izglītība darba aizsardzības un drošības jomā. Sertificēts ēku būvuzraugs un pasīvo ēku amatnieks.
10 gadu pieredze ēku un inženiertīklu būvuzraudzībā un būvprojektēšanā, kas ļauj pārraudzīt projektēšanas risinājumus no būvniecības un izmaksu efektivitātes viedokļa.
Maija Križmane
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Sertificēta BREEAM vērtētāja, LEED Green Associate un pasīvo ēku projektētāja. Maģistra grāds siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās. Vada būvprojektēšanas komandu, nodrošinot komandas sadarbību, lai atrastu labākos risinājumus būvniecības un attīstības projektos. Tirgū virza pasīvo un ilgtspējīgo ēku ideju, nodrošinot augstu dzīves kvalitāti to lietotājiem.

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.