Ēku energosertifikācija

Energosertifikācija nepieciešama, lai precīzāk noteiktu nekustamā īpašuma vērtību un piedāvātu to tirgū. Atbilstoši normatīvo aktu prasībām energosertifikācija kā obligāta prasība attiecināma gan daudzos iepirkumu konkursos, gan uz pašvaldību īpašumā esošajām ēkām. Energosertifikāta izstrāde dod iespēju uzzināt, kā ēkā ietaupīt enerģiju un tās ekspluatācijas izmaksas. Mūsu sertificēti energoauditori veiks energoefektivitātes aprēķinus jebkuras sarežģītības ēkām.

Piedāvājam:

  • ēku energosertifikātu izstrādi
  • ēku pagaidu energosertifikātu izstrādi
  • energoefektivitātes novērtējumu aprēķinātajai energoefektivitātei
  • konsultācijas energoefektivitātes projektu dokumentācijas sagatavošanā
  • Iepirkumu nolikumu un tehnisko specifikāciju izstrādi
  • ēku termogrāfiju un spiedientestus
  • citas ēku siltumtehnisko elementu tehnoloģiskās pārbaudes
Kārlis Grīnbergs
Kārlis GrīnbergsValdes loceklis,
Energoaudita nodaļas vadītājs
Kārlis GrīnbergsValdes loceklis,
Energoaudita nodaļas vadītājs
Maģistra grāds enerģētikā. Sertificēts pasīvo ēku konsultants un energoauditors.
Piecu gadu pieredze ēku un uzņēmumu energoauditu veikšanā un energoefektivitātes risinājumu izstrādē daudzām publiskām ēkām un būvēm. Vadījis dažādus apmācību kursus nozares profesionāļiem par ēku energoefektivitāti, kā arī lekcijas pasīvo ēku projektētāju un amatnieku kursos.


+371-29522025

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.