Ilgtspējīga būvniecība

Ilgtspējīga būvniecība nodrošina ēkas izmantošanu un komfortablus apstākļus telpās ilgtermiņā, ņemot vērā ēkas dzīves cikla izmaksas un samazinot ietekmi uz vidi.  Ilgtspējīgas ēkas ir ieguvums gan ēkas īpašniekiem un investoriem, gan īrniekiem un lietotājiem, gan visai sabiedrībai kopumā.

Sniedzam konsultācijas par starptautiskām ēku sertifikācijas sistēmām (LEED, BREEAM un citām) jaunu ēku projektēšanas, esošu ēku pārbūves un atjaunošanas, kā arī pasīvo ēku sertifikācijas procesā. Konsultējam par specifisku ilgtspējības prasību piemērošanu projektos un nodrošinām uzraudzību to īstenošanai.

Piedāvājam:

  • ēku sertifikācija starptautiski atzītās sistēmās (LEED, BREEAM)
  • pasīvo ēku sertifikāciju
  • ilgtspējības principu piemērošanu dažādās projektu stadijās un uzraudzību to ieviešanai
  • īstermiņa / ilgtermiņa ilgtspējīgas attīstības stratēģiju izstrādi ēkai, ēku grupai vai teritorijai
  • tehniski ekonomisko novērtējumu atsevišķiem risinājumiem vai projektam kopumā
  • ēkas dzīves cikla izmaksu aprēķinus
  • izstrādāt energoefektīvākos inženiersistēmu un iekārtu risinājumus
  • risinājumus enerģijas un ūdens patēriņa un izmaksu samazināšanai
  • konsultācijas par zaļā iepirkuma prasību izstrādi
  • konsultācijas ēku sertifikācijas jautājumos
Maija Križmane
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Maija KrižmaneBūvprojektēšanas nodaļas
vadītāja, iIgtspējīgas
būvniecības inženiere
Sertificēta BREEAM vērtētāja, LEED Green Associate un pasīvo ēku projektētāja. Maģistra grāds siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās. Vada būvprojektēšanas komandu, nodrošinot komandas sadarbību, lai atrastu labākos risinājumus būvniecības un attīstības projektos. Tirgū virza pasīvo un ilgtspējīgo ēku ideju, nodrošinot augstu dzīves kvalitāti to lietotājiem.


+371-26227672

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.