Ilgtspējīgi pilsētvides risinājumi

Teritoriju attīstības svarīga komponente ir resursu ilgtspējīga un efektīva pārvaldība, tādēļ piedāvājam vides risinājumus dažādu interešu sabalansēšanai. Pilsētvides un teritorijas attīstības plānošanas process ir instruments vietējo resursu efektīvākai izmantošanai. Ilgtspējīgas attīstības principus jāievieš ne tikai būvniecībā, bet arī pilsētvides attīstībā.

Ilgtspējīga būvniecība nodrošina būves izmantošanu ilgtermiņā, ņemot vērā tās dzīves cikla izmaksas un samazinot ietekmi uz vidi.  Konsultējam ilgtspējības prasību piemērošanā projektos un nodrošinām uzraudzību to īstenošanai.

Piedāvājam:

  • ilgtspējības principu piemērošanu dažādās projektu stadijās un uzraudzību to ieviešanai
  • īstermiņa / ilgtermiņa ilgtspējīgas attīstības stratēģijas izstrādi teritorijai, ēku grupai vai ēkai
  • detālplānojumu izstrādi
  • tehniski-ekonomisko pamatojumu un projektu pieteikumu izstrādi investīciju projektiem
  • būvprojektu un inženiertehnisko risinājumu izstrādi pilsētvides projektu īstenošanai
  • konsultācijas par zaļā iepirkuma prasību izstrādi
  • enerģijas un ūdens patēriņa, izmaksu samazināšanas risinājumus
  • energoefektīvākos inženiersistēmu un iekārtu risinājumus
Artis Dzirkalis
Artis DzirkalisValdes priekšsēdētājs,
vadošais būvinženieris
Artis DzirkalisValdes priekšsēdētājs,
vadošais būvinženieris
Latvijas Būvniecības padomes vadītājs. Latvijas Būvinženieru savienības un biedrības “Passive House Latvija” valdes loceklis.
Maģistra grāds būvniecības inženierzinātnē. 20 gadu pieredze būvekspertīzes un tehniskās izpētes veikšanā, būvdarbu uzraudzībā un būvprojektu vadībā. Regulāri piedalās būvniecības nozares normatīvā regulējuma pilnveides darba grupās. Vada apmācības par būvekspertīzi un tehnisko apsekošanu.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.