Inženiertehniskā izpēte

CMB sertificēti speciālisti veic gan ēkas tehnisko apsekošanu, gan tās padziļinātu inženiertehnisko izpēti, lai noteiktu būves atbilstību būtiskajām prasībām, esošo bojājumu apmēru un cēloni, kā arī veicamos pasākumus bojājumu novēršanai.

Inženiertehniskās izpētes laikā gan vizuāli, gan instrumentāli novērtējam redzamos būves bojājumus. Vajadzības gadījumā veicam būves ģeotehnisko izpēti, kā arī uz padziļinātām pārbaudēm un aprēķiniem balstītu konstrukciju nestspējas analīzi. Pēc izpētes sagatavojam atzinumu par būves faktisko stāvokli un konstrukciju nestspējas atbilstību normatīvajiem aktiem.

Piedāvājam:

  • ēkas vizuālo apsekošanu
  • defektu fotofiksāciju un bojājumu kartogrammu izstrādi
  • atsegumu, skatrakumu vai urbumu veikšanu, zondāžas un konstrukciju uzmērīšanu
  • slodžu aprēķinu un konstrukciju aprēķina modeļa izstrādi
  • paraugu mikoloģisko pārbaudi, lai noteiktu ārdošo sēnīšu klātbūtni konstrukcijās
  • plaisu attīstības dinamikas instrumentālos novērojumus (monitoringu)
  • segto konstrukciju defektu un bojājumu detalizētu izpēti
  • inženiersistēmu nolietojuma un atbilstības normatīvo aktu prasībām noteikšanu
  • rekomendācijas ēkas ekspluatācijas atbilstībai normatīvo aktu prasībām
Raitis BrencisValdes loceklis
Doktora grāds būvzinātnē. Latvijas Lauksaimniecības universitātes asociētais profesors. Sertificēts eksperts tehniskajā apsekošanā, ēku energosertificēšanā, būvuzraudzībā, pasīvo ēku projektēšanā.
10 gadu profesionālās darbības pieredze. Veicis daudzu nozīmīgu publisku un dzīvojamo ēku būvekspertīzi, tehnisko izpēti, plaisu monitoringu un skaņas izolācijas mērījumus. Zinātnisku publikāciju autors par materiālu akustiskajām īpašībām.
Kristaps Lejiņš
Kristaps LejiņšInženiertehniskās izpētes nodaļas vadītājs,
sertificēts būvinženieris
Kristaps LejiņšInženiertehniskās izpētes nodaļas vadītājs,
sertificēts būvinženieris
Inženierzinātņu maģistra grāds būvzinātnē. Sertificēts speciālists ēku būvdarbu uzraudzībā, ēku tehniskā apsekošanā un pasīvo ēku projektēšanā.
Vairāk nekā 5 gadu profesionālās darbības pieredze. Veicis daudzu nozīmīgu publisku un dzīvojamo ēku tehnisko izpēti un apsekošanu, deformāciju monitoringu.

+371-26526936

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.