Kompetences centrs


Lai kļūtu par labu inženieri, ir jāmācās visu mūžu. Lai būvētu drošas un ilgtspējīgas ēkas, arī ir jāmācās visu mūžu. CMB Inženieru kompetences centrs piedāvā mūsdienīgas profesionālās apmācības sadarbībā ar nozares profesionāļiem Latvijā un ārvalstīs.

Kompetences centrs izveidots kopā ar SIA CMB - vienu no vadošajiem inženieru uzņēmumiem Latvijā ar 13 gadu darbības pieredzi. Mūsu komandā ir daudzi nozarē atzīti eksperti un praktiķi, kuri savu kompetenci un pieredzi vēlas jums nodot caur apmācībām. 

CMB Inženieru kompetences centrs ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta licencēta pieaugušo neformālās izglītības iestāde.

Mūsu kompetences centrā varēsiet apgūt praktiskas zināšanas daudzās būvniecības jomās.
Piedāvātās apmācības būs nozīmīgs devums nozares speciālistu profesionālajā pilnveidē.

Lai pieteiktos kompetences centra jaunumiem, SPIED ŠEIT

Nelda Elsiņa
Nelda ElsiņaCMB Inženieru kompetences centra vadītāja
Nelda ElsiņaCMB Inženieru kompetences centra vadītāja
Maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā un mārketingā. Bakalaura grāds svešvalodu pedagoģijā un angļu filoloģijā.
15 gadu pieredze inženiertehnisko mācību centru vadīšanā būvniecības nozarē privātā un publiskā sektorā, kā arī ES finansētu apmācību programmu sagatavošanā un projektu vadībā. 20 gadu pieredze sadarbības projektu vadībā, mārketingā, komunikācijā, pakalpojumu attīstībā Latvijā, Baltijā un Eiropā.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.