Kvalitātes sistēma

Lai paaugstinātu uzņēmuma darbības efektivitāti un nodrošinātu augstu pakalpojumu kvalitāti saskaņā ar normatīvo aktu, kvalitātes vadības sistēmas un klientu prasībām, CMB 2015.gadā tika ieviesta kvalitātes vadības sistēma atbilstoši starptautiskā standarta ISO 9001:2015 „Kvalitātes pārvaldības sistēmas” prasībām.

Organizācijas kvalitātes politika ir nodrošināt esošos un potenciālos klientus ar augstas kvalitātes pakalpojumiem savā darbības sfērā.

Image

Mūsu komandā ir 14 sertificēti pasīvo ēku projektētāji, kā arī trīs sertificēti BREEAM vērtētāji.

BREEAM ir BRE reģistrēta preču zīme (Kopienas "Building Research Establishment Ltd." preču zīme E5778551).BREEAM zīmes, logotipi un simboli ir BRE autortiesības un tiek reproducēti ar atļauju.

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.