Jahtotāju servisa ēka Salacgrīvā

Jahtotāju kluba jaunbūves būvprojekta izstrāde un autoruzraudzības veikšana, tai skaitā būvkonstrukciju, apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu daļas, kā arī darbu organizēšanas projekts.

"Šis projekts paver jaunas ārējā un iekšējā tūrisma iespējas. Līdz šim jahtu ostu neatbilstošas infrastruktūras dēļ Latvijas piekraste nenodrošināja atbilstošus nepieciešamos pakalpojumus, kas nepieciešami burātājiem. Ar šo projektu sperts nozīmīgs solis burāšanas tūrisma attīstībā un Skandināvijas, Vācijas, Polijas un mūsu kaimiņvalstu burātāju piesaistei. Svarīgs priekšnosacījums ir spēja nodrošināt vienas dienas kuģošanu no vienas ostas uz otru. Izveidojot jahtu ostu tīklu un uzlabojot infrastruktūru, mums tas ir izdevies!" atzīst Rūdolfs Cimdiņš, Rīgas plānošanas reģiona administrācijas vadītājs." (www.db.lv)

Pasūtītājs: Salacgrīvas ostas pārvalde (2018)
Adrese: Ostas iela 4, Salacgrīva


Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.