Sadarbība

Kvalitatīva pakalpojuma sniegšanai CMB ir ilggadēji un profesionāli būvniecības nozares sadarbības partneri. CMB sadarbojas ar dažādām valstiskām un nevalstiskām būvniecības nozares organizācijām Latvijā un Eiropā, kā arī ir biedrs dažādās nozares profesionālās organizācijās.

CMB eksperti piedalās normatīvo aktu un standartu izstrādes darba grupās. CMB valdes priekšsēdētājs ir Latvijas Būvniecības padomes valdes priekšsēdētājs, kā arī Latvijas Būvinženieru savienības valdes loceklis.

Rīgas Tehniskā universitāte
Rīgas Tehniskā universitāte
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Biedrība "Latvijas Jumiķu apvienība"
Biedrība
Biedrība “Passive House Latvija”
Biedrība “Passive House Latvija”
Ingenieurgesellschaft Experimentelle Statik mbH (IGES)
Ingenieurgesellschaft Experimentelle Statik mbH (IGES)
Brēmenes Lietišķo zinātņu augstskolas Eksperimentālās statikas institūts
Brēmenes  Lietišķo zinātņu augstskolas Eksperimentālās statikas institūts
Rīgas pašvaldības aģentūra "Rīgas pilsētas arhitekta birojs"
Rīgas pašvaldības aģentūra

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.