Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšana

Ūdensapgādes un kanalizācijas iekšējie tīkli nodrošina sanitārtehnisko, higiēnas, ugunsdrošības prasību ievērošanu ēkā, savukārt ārējie un lietus kanalizācijas tīklu risinājumi tiek izstrādāti saskaņā ar vides un pilsētas infrastruktūras iespējām.

Izstrādājam maģistrālo ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu risinājumus, industriālo objektu un auto stāvlaukumu lietus kanalizācijas risinājumus, iekšējo tīklu risinājumus industriālajām, publiskajām un dzīvojamām ēkām. Veicam inženiertīklu tehniskās apsekošanas un sniedzam konsultācijas ēku jaunbūves, atjaunošanas un pārbūves ilgtspējīgiem risinājumiem.

Piedāvājam:

  • ūdensapgādes un kanalizācijas iekšējo (ŪK) un ārējo tīklu (ŪKT) daļu izstrādi
  • ugunsdzēsības ūdensapgādes sistēmu projektēšanu
  • lietus ūdeņu savākšanas un novadīšanas sistēmu (LKT) daļas izstrādi
  • esošu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu tehnisko apsekošanu

Projekti tiek izstrādāti BIM vidē, nodrošinot efektīvu sadarbību starp arhitektūras un inženierrisinājumu projektētājiem. Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektētāji strādā AutoCAD, Revit un MagiCAD vidēs.

Lauma Auermane
Lauma AuermaneŪdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšanas nodaļas vadītāja
Lauma AuermaneŪdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšanas nodaļas vadītāja
Sertificēta ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektētāja.
Piecu gadu pieredze iekšējo un ārējo tīklu projektēšanā un sešu gadu pieredze iekšējo un ārējo tīklu būvniecības darbu vadīšanā. Izstrādājusi maģistrālo tīklu jaunbūves un rekonstrukcijas projektus Latvijas lielākajām pilsētām un ciematiem. Veic ŪK un ŪKT tīklu tehnisko apsekošanu.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.