Uzņēmuma energoaudits

Energoefektivitātes likums nosaka, ka lielajiem uzņēmumiem un elektroenerģijas patērētājiem ir pienākums veikt uzņēmuma energoauditu, lai īstenotu energoefektivitātes uzlabošanas pasākumus un ieviestu efektīvas energopārvaldības sistēmas. CMB ir Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja (LATAK) akreditēts uzņēmuma energoaudita veicējs.

Uzņēmuma energoaudits ir labākā iespēja izzināt uzņēmuma, procesu vai iekārtu enerģijas patēriņa struktūru un veikt nepieciešamos pasākumus ar mērķi samazināt enerģijas patēriņu un izmaksas.
Nepieciešamie energoefektivitātes aprēķini finansējuma piesaistei Lauku atbalsta dienesta projektos. Projekta mērķis ir uzlabots ražošanas process un ēku energoefektivitātes paaugstināšanu lauku saimniecībās.

Piedāvājam:

  • uzņēmuma energoaudita veikšanu
  • ražošanas procesu un sistēmu analīzi
  • enerģijas ražošanas iekārtu analīzi
  • termogrāfijas mērījumus
  • rekomendācijas energoefektivitātes uzlabošanas pasākumiem
  • finansējuma piesaisti energoefektivitātes pasākumu veikšanai
Linda Grava
Linda GravaEnergoaudita nodaļas vadītāja
Linda GravaEnergoaudita nodaļas vadītāja
RTU bakalaura grāds vides zinātnē un profesionālā maģistra grāds siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās. Piecu gadu profesionālās darbības pieredze ēku un uzņēmumu energoauditu, projektējamu ēku energoefektivitātes novērtējumu veikšanā un ekspertīzē. Izstrādājusi energoauditus dažādām publiskām, ražošanas un daudzdzīvokļu ēkām. Piedalījusies apmācījies apmācību lekcijas par energoefektivitātes aprēķiniem dažāda veida ēkām.


+371-26133974

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.