Uzņēmuma energoaudits

Energoefektivitātes likums nosaka, ka lielajiem uzņēmumiem un elektroenerģijas patērētājiem ir pienākums veikt uzņēmuma energoauditu, lai īstenotu energoefektivitātes uzlabošanas pasākumus un ieviestu efektīvas energopārvaldības sistēmas. CMB ir Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja (LATAK) akreditēts uzņēmuma energoaudita veicējs.

Uzņēmuma energoaudits ir labākā iespēja izzināt uzņēmuma, procesu vai iekārtu enerģijas patēriņa struktūru un veikt nepieciešamos pasākumus ar mērķi samazināt enerģijas patēriņu un izmaksas.

Piedāvājam:

  • uzņēmuma energoaudita veikšanu
  • ražošanas procesu un sistēmu analīzi
  • enerģijas ražošanas iekārtu analīzi
  • termogrāfijas mērījumus
  • rekomendācijas energoefektivitātes uzlabošanas pasākumiem
  • finansējuma piesaisti energoefektivitātes pasākumu veikšanai
Kārlis Grīnbergs
Kārlis GrīnbergsValdes loceklis,
Energoaudita nodaļas vadītājs
Kārlis GrīnbergsValdes loceklis,
Energoaudita nodaļas vadītājs
Maģistra grāds enerģētikā. Sertificēts pasīvo ēku konsultants un energoauditors.
Piecu gadu pieredze ēku un uzņēmumu energoauditu veikšanā un energoefektivitātes risinājumu izstrādē daudzām publiskām ēkām un būvēm. Vadījis dažādus apmācību kursus nozares profesionāļiem par ēku energoefektivitāti, kā arī lekcijas pasīvo ēku projektētāju un amatnieku kursos.


+371-29522025

Я хотел бы подать заявку на учебный курс Центра компетенции и подписаться на список учебных курсов.

Jūsu dati, kurus sniedzat, lai pieteiktos mūsu pakalpojumu lietošanai, tiks izmantoti un uzglabāti atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumiem. Mēs izmantosim Jūsu datus, lai informētu par jaunām apmācību kursu tēmām, cenām, norises datumiem, kā arī lai sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu par mūsu pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.