Uzņēmuma energoaudits

Energoefektivitātes likums nosaka, ka lielajiem uzņēmumiem un elektroenerģijas patērētājiem ir pienākums veikt uzņēmuma energoauditu, lai īstenotu energoefektivitātes uzlabošanas pasākumus un ieviestu efektīvas energopārvaldības sistēmas. CMB ir Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja (LATAK) akreditēts uzņēmuma energoaudita veicējs.

Uzņēmuma energoaudits ir labākā iespēja izzināt uzņēmuma, procesu vai iekārtu enerģijas patēriņa struktūru un veikt nepieciešamos pasākumus ar mērķi samazināt enerģijas patēriņu un izmaksas.
Nepieciešamie energoefektivitātes aprēķini finansējuma piesaistei Lauku atbalsta dienesta projektos. Projekta mērķis ir uzlabots ražošanas process un ēku energoefektivitātes paaugstināšanu lauku saimniecībās.

Piedāvājam:

  • uzņēmuma energoaudita veikšanu
  • ražošanas procesu un sistēmu analīzi
  • enerģijas ražošanas iekārtu analīzi
  • termogrāfijas mērījumus
  • rekomendācijas energoefektivitātes uzlabošanas pasākumiem
  • finansējuma piesaisti energoefektivitātes pasākumu veikšanai
Kārlis Grīnbergs
Kārlis GrīnbergsValdes loceklis,
Energoaudita nodaļas vadītājs
Kārlis GrīnbergsValdes loceklis,
Energoaudita nodaļas vadītājs
Maģistra grāds enerģētikā. Sertificēts pasīvo ēku konsultants un energoauditors.
Piecu gadu pieredze ēku un uzņēmumu energoauditu veikšanā un energoefektivitātes risinājumu izstrādē daudzām publiskām ēkām un būvēm. Vadījis dažādus apmācību kursus nozares profesionāļiem par ēku energoefektivitāti, kā arī lekcijas pasīvo ēku projektētāju un amatnieku kursos.


+371-29522025

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.