Aktualitātes

22.oktobrī, t/c Akropolē Apollo Kino notika lielākais būvniecības digitalizācijas pasākums – starptautiskā tiešsaistes Būvniecības Digitalizācijas konference 2020., ko organizēja Būvniecības Industrijas Digitalizācijas asociācija un CMB Inženieru kompetences centrs.


Atsaucoties uz 24. februārī publiskoto informāciju par BVKB lēmumu, kurš uz 6 mēnešiem aptur Arta Dzirkaļa būves ekspertīzes sertifikātu, uzņēmums informē:
Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) pieņemtais lēmums par būvspeciālista A. Dzirkaļa veikto ekspertīzi “Z-Towers” ēkai un būvprakses sertifikāta apturēšanu ir pilnībā nepamatots un tikai spilgti atklāj Latvijas būvniecības regulējuma nepilnības. Nav noteikts, kādā apjomā vai detalizācijā būtu veicama būves ekspertīze, kā būtu dokumentējama tās gaita, vai kāda metodika būtu jāpielieto. Vienlaikus jāuzsver, ka būvju kompleksa “Z-Towers” ekspertīze veikta ļoti rūpīgi turpat gada garumā, cieši sadarbojoties ar ēkas projektētājiem, būvinženieriem, būvuzraugiem un citiem speciālistiem, izmantojot vairāk nekā 10 gadu laikā izstrādātu, uz pieredzi un kompetenci balstītu būves ekspertīzes veikšanas metodoloģiju. 
Svarīgi! BVKB pieņemtais lēmums par būvspeciālista Arta Dzirkaļa būvprakses sertifikāta apturēšanu neietekmē uzņēmuma CMB darbību un speciālistu sniegto pakalpojumu gaitu.


19.septembrī norisinājās svinīgā pieņemšana vēsturiskās Rīgas preču stacijas noliktavas ēkai, kas tagad pārtapusi par kultūras un izklaides vietu “Hanzas Perons”. Hanzas Perons — ir kultūras ēka, vieta koncertiem, izstādēm, konferencēm un citiem notikumiem. New Hanza teritorijā tā ir vienīgā liecība par bijušās Rīgas preču stacijas mērogu un infrastruktūru.


Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.