Aktualitātes

Apmācības apsaimniekotājiem par inženiersistēmu pārvaldību ēkās

ISP_bilde_2_FB.jpg

SIA “CMB Inženieru kompetences centrs” sadarbībā ar SIA “Industry Service Partner” inženiersistēmu apsaimniekotājiem organizēja 20 stundu profesionālo apmācību kursu par apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu pārvaldīšanu ēkās teorijā un praksē.

Lektors Arvīds Leimanis kursos stāstīja par inženiersistēmu aerodinamikas pamatiem, ventilācijas, apkures, kondicionēšanas sistēmu tipiem, kā arī gaisa apstrādes iekārtām. Praktiskajās apmācībās kursa dalībnieki tika iepazīstināti ar  ventilācijas sistēmas praktiskiem ieregulēšanas paņēmieniem un specifiku. Kursa nobeigumā apmācību dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību apmācībās.

Šādas apmācības ir ļoti noderīgas visiem, kas veic praktisko inženiersistēmu apkopi un apsaimniekošanu, tādēļ piedāvājam šīs apmācības visiem interesentiem.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.