Aktualitātes

Jau septīto gadu Latvijā tiks pasniegts valstī augstākais nozares apbalvojums Būvindustrijas lielā balva - “Pamatakmens”. Visus šos gadus balvas patrons ir Valsts Prezidents.

“Pamatakmeni”  saņem  speciālisti, kas paši ir sava uzņēmuma, savas darbavietas un savas jomas “Pamatakmens”. Speciālisti, kuriem ir būtiska sava profesija, vide kādā viņi strādā. Aicinām ieteikt sevi vai kādu sev zināmu cilvēku augstajam apbalvojumam. 


16.augustā CMB birojā ciemojās būvniecības speciālistu delegācija, lai iepazītos ar CMB pieredzi ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmas īstenošanā un pasīvo ēku ražošanas un būvniecības tehnoloģiju.  Vizīte notika Latvijas – Ukrainas sadarbības programmas ietvaros no 12. - 18. augustam, kas veltīta Latvijas pieredzei ESKO modeļa ieviešanā publisko ēku renovācijā.


Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.