Aktualitātes

16.augustā CMB birojā ciemojās būvniecības speciālistu delegācija, lai iepazītos ar CMB pieredzi ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmas īstenošanā un pasīvo ēku ražošanas un būvniecības tehnoloģiju.  Vizīte notika Latvijas – Ukrainas sadarbības programmas ietvaros no 12. - 18. augustam, kas veltīta Latvijas pieredzei ESKO modeļa ieviešanā publisko ēku renovācijā.


Žurnāls „Būvinženieris” un Latvijas Būvinženieru savienība organizē vērienīgu Latvijas mēroga projektu Būvindustrijas Lielā Balva. Balva ir izsludināta divās kategorijās “Mūža ieguldījums būvindustrijā” un “Gada inženieris/arhitekts”. CMB komanda balvai šogad ir izvirzījusi divus kandidātus: CMB inženiertehniskās izpētes nodaļas vadītāju Kristapu Lejiņu nominācijai “Gada jaunais inženieris 2018” un CMB valdes locekli Māri Brišku nominācijai “Gada būvuzraugs 2018”.


Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.