Aktualitātes

16.augustā CMB birojā ciemojās būvniecības speciālistu delegācija, lai iepazītos ar CMB pieredzi ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmas īstenošanā un pasīvo ēku ražošanas un būvniecības tehnoloģiju.  Vizīte notika Latvijas – Ukrainas sadarbības programmas ietvaros no 12. - 18. augustam, kas veltīta Latvijas pieredzei ESKO modeļa ieviešanā publisko ēku renovācijā.


Žurnāls „Būvinženieris” un Latvijas Būvinženieru savienība organizē vērienīgu Latvijas mēroga projektu Būvindustrijas Lielā Balva. Balva ir izsludināta divās kategorijās “Mūža ieguldījums būvindustrijā” un “Gada inženieris/arhitekts”. CMB komanda balvai šogad ir izvirzījusi divus kandidātus: CMB inženiertehniskās izpētes nodaļas vadītāju Kristapu Lejiņu nominācijai “Gada jaunais inženieris 2018” un CMB valdes locekli Māri Brišku nominācijai “Gada būvuzraugs 2018”.


2018.gada 13.jūlijā ar grandiozu rokenrola festivālu CMB komanda kopā ar sadarbības partneriem svinēja savu trīspadsmito dzimšanas dienu.

Šo 13 gadu laikā CMB no maza kolektīva ir izaudzis par vienu no vadošajiem daudznozaru inženieru uzņēmumiem Latvijā ar 70 darbiniekiem. CMB vārds visvairāk ir atpazīstams tādās jomās kā būvju un būvprojektu ekspertīzes veikšana, būvprojektēšana, būvuzraudzība, būvprocesa vadība, energoefektivitātes un ilgtspējīgas būvniecības risinājumu izstrāde. CMB valdes priekšsēdētājs Artis Dzirkalis, svinīgi atklājot pasākumu, lepojās, ka “mūsu uzņēmumā strādā paši labākie būvniecības nozares profesionāļi!”


Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.