Aktualitātes

CMB eksperti saņem augstāko būvniecības nozares apbalvojumu

Image
2018. gada 5. septembrī VEF kultūras pilī tika pasniegts valstī augstākais nozares apbalvojums Būvindustrijas lielā balva - “Pamatakmens”, kurā balvu par nozīmīgiem sasniegumiem nozarē saņēma CMB eksperti Māris Birška un Kristaps Lejiņš.

Būvindustrijas lielo balvu “Pamatakmeni” un gada laureāta titulu kategorijā “Gada būvuzraugs” saņēma CMB valdes loceklis un būvuzraugs Māris Briška. Atzinības rakstu un speciālās balvas kategorijā “Gada inženieris” saņēma CMB inženiertehniskās izpētes nodaļas vadītājs Kristaps Lejiņš.

Balvas misija ir veicināt būvniecības nozares pārstāvju profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti, sumināt un izteikt atzinību labākajiem, motivēt viņus strādāt, kā arī pateikties par izcilu inženiera darbu mūža garumā, sniegto atbalstu jaunās paaudzes izaugsmē u.c.

Pretendentu vērtēšana notika trīs kārtās. Tika vērtēta kandidātu profesionālā darbība, īpašais pienesums un šajā gadā veikto projektu nozīmīgums. Būvindustrijas Lielā Balva ir valstī augstākais apbalvojums nozarē. Mēs lepojamies ar kolēģu sasniegumiem!

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.