Aktualitātes

CMB izvirza kolēģus Būvindustrijas Lielajai Balvai

Image

Žurnāls „Būvinženieris” un Latvijas Būvinženieru savienība organizē vērienīgu Latvijas mēroga projektu – Būvindustrijas Lielā Balva. Balva ir izsludināta divās kategorijās “Mūža ieguldījums būvindustrijā” un “Gada inženieris/arhitekts”. CMB komanda balvai šogad ir izvirzījusi divus kandidātus: CMB inženiertehniskās izpētes nodaļas vadītāju Kristapu Lejiņu nominācijai “Gada jaunais inženieris 2018” un CMB valdes locekli Māri Brišku nominācijai “Gada būvuzraugs 2018”.

Kristaps Lejiņš ir sertificēts speciālists ēku būvdarbu uzraudzībā un ēku tehniskajā apsekošanā, kā arī pasīvo ēku projektētājs (Passive House Designer) ar vairāk nekā piecu gadu pieredzi. Kristaps ir veicis daudzu publisku un dzīvojamo ēku tehnisko izpēti, apsekošanu un deformāciju monitoringu. Pasūtītāji Kristapu raksturo kā precīzu, pieejamu, pārliecinātu un atbildīgu inženieri.

Māris Briška ir sertificēts būvuzraugs, pasīvo ēku amatnieks (Passive House Tradesperson). Mārim ir 10 gadu pieredze ēku un inženiertīklu būvuzraudzībā. Viņš ir veicis būvuzraudzību Latvijā un Baltkrievijā vairāk nekā 50 publiskās un dzīvojamās ēkās un būvēs. Pasūtītāji Māri raksturo kā precīzu, prasīgu, pārliecinātu, atbildīgu un kompetentu būvuzraugu.

Pretendentu vērtēšana kategorijā “Gada inženieris/arhitekts 2018” notiek trīs kārtās. Tiek vērtēta kandidātu profesionālā darbība, īpašais pienesums un projektu nozīmīgums. Būvindustrijas Lielā Balva ir valstī augstākais apbalvojums nozarē.  Laureātu apbalvošanas ceremonija un balvu pasniegšana notiks 2018. gada 5. septembrī VEF kultūras pilī.

Mēs lepojamies ar kolēģu sasniegumiem un atbalstām viņus, balsojot.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.