Aktualitātes

CMB lepojas! Viktorijas Jakovļevas raksts žurnāla "Būvinženieris"

Image

Žurnālā "Būvinženieris" oktobra numurā publicēts SIA “CMB” arhitekta palīdzes Viktorija Jakovļevas raksts par maģistra darbu - Čeboksaru (Krievija) lidostas termināļa jaunais koncepts.

Viktorija piedalījās žurnāla “Būvinženieris” jauno speciālistu konkursā, iesniedzot savu rakstu.  Viktorijas raksts ir ieguvis starptautisku atzinību un interesi, tas ir nopublicēts arī viņas dzimtās pilsētas Čeboksaru (Krievija) vietējā laikrakstā “Pro Город Чебоксары”.

Viktorija sava diplomdarba ietvaros pētīja Čeboksaru lidostas termināli Krievijā. Analizējot objektu, tika konstatētas vairākas tehniskas problēmas un trūkumi termināļa infrastruktūrā. Diplomdarba mērķis bija izstrādāt jauna termināļa būvniecības konceptu, lai apmierinātu pasažieru vēlmes un nodrošinātu paredzēto pasažieru plūsmu uzņemšanu, kā arī definētu lidostas uzbūves faktorus.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.