Aktualitātes

CMB pārstāvju dalība tirdzniecības misijā Zviedrijā

Stokholma.jpg

2018. gada 13. un 14. februārī SIA "CMB" pārstāvji piedalījās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētajā tirdzniecības misijā Zviedrijā ar mērķi tikties ar potenciālajiem sadarbības partneriem un klientiem. Vizīte notika SIA "CMB" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras noslēgtā līguma Nr.SKV-L- 2017/365 ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī līguma ietvaros SIA "CMB" pārstāvji Maija Križmane un Kārlis Grīnbergs piedalījās tirdzniecības misijā Stokholmā, Zviedrijā, lai veidotu sadarbības kontaktus ar Zviedrijas projektēšanas, arhitektūras uzņēmumiem un nekustamā īpašuma attīstītājiem. Iepriekšējā CMB sadarbības vizīte šī līguma ietvaros Zviedrijā notika 2017.gada 29.-31. augustā Vakšē un Gēteborgā.

2017.gada 11.jūlijā SIA "CMB" noslēdza ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru  līgumu Nr.SKV-L-2017/365 par atbalsta saņemšanu starptautiskās konkurētspējas veicināšanai, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Līgums par atbalsta saņemšanu noslēgts darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros. ERAF Logo

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.