Aktualitātes

CMB piedalās 22. Starptautiskajā pasīvo ēku konferencē Minhenē

ph_konference_zina.jpg
ViP_Logo_LV.png

2018.gada 9.-10.martā CMB pasīvo ēku projektētāji un konsultanti piedalījās 22.Starptautiskajā pasīvo ēku konferencē Minhenē, lai kopā ar speciālistiem no visas pasaules iepazītos ar jaunākajām pasīvo ēku būvniecības tendencēm, tehnoloģijām un būvmateriāliem, kā arī iegūtu jaunus sadarbības partnerus.

Pasākuma laikā bija iespēja apmeklēt izstādi, piedalīties profesionālos semināros par inovatīviem pasīvo ēku risinājumiem un tehniskās ekskursijās, lai dabā apskatītu uzbūvētās dzīvojamās un publiskās pasīvās ēkas.

Izstādē varēja apskatīt dažādus pasīvo ēku komponentus, kas nodrošina maksimālu komfortu ar minimālajām enerģijas izmaksām jaunbūvēs un pārbūvēs saskaņā ar pasīvo ēku standartu.

CMB eksperti Augsburgā apmeklēja plus enerģijas skolas ēku,  biroju ēku un daudzģimeņu ēku, kā arī saliekamo koka paneļu māju  ražotni, savukārt Allgau tika apmeklēta Passive House Premium ēka, skola ar sporta zāli un vietējā ventilācijas sistēmu ražotne.

Lielākais CMB komandas ieguvums no šīs konferences bija iespēja iepazīties ar inovatīviem risinājumiem, kā arī iegūtie kontakti ar ārzemju sadarbības partneriem.

Brauciens tika organizēts Viedās pilsētas klastera projekta  (Nr. 3.2.1.1/16/A/017) ietvaros.

ERAF Logo

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.