Aktualitātes

CMB valdes priekšsēdētājs Artis Dzirkalis piedalījās „Cesvaines grāmatas, IV” atvēršanas svētkos

Image

SIA "CMB" valdes priekšsēdētājs 17. novembrī piedalījās „Cesvaines grāmatas, IV” atvēršanas svētkos. Atvēršanas svētki norisinājās Cesvaines vidusskolas aulā.

Latvijas valsts simtgadei veltītais izdevums „Cesvaines grāmata, IV” ir daudzu autoru kopdarbs un turpina iepriekšējās desmitgadēs veikto novadpētniecības un novada dzīves dokumentēšanas darbu.

Izdevuma sponsors ir inženieru biroja SIA „CMB” valdes priekšsēdētājs kādreizējais cesvainietis Artis Dzirkalis. Grāmata tiek izdota lielākoties par ziedotāju (vairāk nekā 100) līdzekļiem. Šī ir visu iesaistīto dāvana savai Cesvainei un Latvijai.

 Grāmatā dokumentēta novada vēsture saistībā ar apkārtējo novadu, valsts un pasaules norisēm, aplūkoti arī visai Latvijai un Eiropai būtiski notikumi, atklātas vēl neizzinātas vēstures lappuses, publicēti pētījumi, dokumenti, atmiņas, melnbaltas un krāsainas fotogrāfijas.

“Lai gan dzīvoju un vadu uzņēmumu Rīgā, aizbraucot uz Cesvaini, vienmēr jūtos kā mājās — arvien sevi uzskatu par cesvainieti. Novēlu cesvainiešiem nebaidīties skatīties uz dzīvi plašāk, tiekties pretim mērķiem.” Artis Dzirkalis.

 Foto autore: Anna Dargevica

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.