Aktualitātes

CMB Žubītes piedalās 10.Sieviešu dienas rallijā

Par godu Starptautiskajai sieviešu dienai CMB sievišķīgā komanda “CMB Žubītes” 10.martā pirmo reizi piedalījās Sieviešu dienas rallijā. Šogad notika 10.Sieviešu dienas rallijs un tajā piedalījās rekordliels dalībnieku  skaits - kopumā 800 ekipāžas.

Komandā “CMB Žubītes” piedalījās piecas CMB daiļā dzimuma pārstāves: pilote Anete Raslava un četras atbalstītājas Linda Grava,  Aija Kronberga, Laura Gleizde un Liene Aleksandrova.  Izrādās, ka CMB dāmas ne tikai labi izskatās, bet arī labi brauc ar automašīnu. 7,5 stundās meitenes veica aptuveni 230 km garu ceļu posmu un pa ceļam pildīja visdažādākos uzdevumus.

Veiksme pavadīja dāmas visa ceļa garumā, jo viņas tikai vienreiz nokļūdījās ar maršrutu. Nieki vien! Dāmas jau tagad ir uzstādījušas mērķi startēt arī 2019.gada Sieviešu  dienas rallijā un sasniegt vēl augstākus rezultātus.

Tīmekļa vietnē cmb.lv mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku skatīt šeit.